Minu viimasest postitusest on möödas juba mõnda aega. Põhjus on lihtne. Alustasin eksperimendiga, et tuua teieni äppe, millega Eestis reaalselt on võimalik lisaraha teenida ehk siis äpid, millega toimetades olen reaalsete väljamakseteni jõudnud. Mainin siinkohal kohe ära, et tegemist ei ole reklaampostitusega selles mõistes, et ettevõte ei ole minult sellist postitust tellinud. Väljamaksete tegemiseks on vajalik Paypal konto.

Veidi siis sellest, miks ma selle eksperimendini jõudsin. Olen hetkel pisikese beebiga kodune, mis tähendab, et väljaminekuid on senisest rohkem. Emapalk aga jätkuvalt muutumatu suurusega. Seega otsin võimalusi, kust saada veidi lisa, et jätkata investeerimisega. Kõik tulud, mis nendest eksperimentidest saan, suunan investeeringutesse.

Esimene app, mida sooviksin teiega jagada on Mode earn app (vana nimega Current)

Visuaalselt näeb äpp välja selline:

Tegemist on siis äpiga, millega saab kuulata raadiot. Saab valida erinevaid raadiokanaleid vastavalt sellele, millist ise kuulata soovid. Saad otsida erinevaid lugusid jne. Iga minuti eest saab teatud punktid ja teatud summa kogunedes on võimalik need dollariteks konvertida. Võimalik on tegelikult ka konvertida kingitusteks või kinkekaartideks. Minu taktika on see, et kogun kokku kõige suurema võimalikest punktisummadest ja konverdin suurema summana ehk siis 20 dollarit korraga. Väljamaksete tegemise põhimõte on lihtne, mida suuremas summas konverdid, seda kasulikum on. Näiteks 10 sendi konvertimiseks peab koguma 1750 punkti, kuid 20 dollari konvertimiseks 39950 punkti.

Palju teenib?

Tasu ühe minuti eest sõltub sellest, kui aktiivne sa äpsi oled. Mida aktiivsem, seda kõrgema rate ehk saab suuremaid punkte. Kellel meeldib mänge mängida või küsitlusi täita, see saab ka kiiremini punkte koguda, kui inimene, kes ainult raadiot kuulab jne. Reklaamvideode vaatamisega on võimalik samuti oma minuti eest saadavat punktisummat boostida. Iga 100 punkti vaatamise järel on minutis saadav punktisumma 2 tundi tavapärasest kõrgem.

Ise reklaamivad nad ennast nii, et on võimalik lisa teenida 600 dollarit aastas. No, ma ilmselt ei ole siis eriti osav käpp mängude ja muudes võimalustes, sest kõige kiiremini olen saanud 20 dollarit täis 20 päevaga. Seega, mina oma oskustega seda raha ilmselt aasta kohta ei saa. Samas pean tunnistama, et ma ei ole ka väga aktiivne nende mängude jms toimetamisega, nii et süüdi olen selles ilmselt ikka ise 🙂 Pole sellest endale n.ö päevatööd teinud.

Nii, et kel viitsimist ja tahtmist, siis üks võimalus kodust lahkumata väike summa raha teenida, on see küll.

Categories: Eneseareng

0 Comments

Lisa kommentaar

Avatar placeholder

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga